Sarah BolgerI

Sarah Lee Bolger

7,1
3 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Bolger

Ta... hmmm... aktorka (:P) w ogóle nie przypadła mi do gustu. Gra tragiczne, jak robot, i tym swoim sztucznym uśmiechem wzbudza we mnie wymioty, na dodatek brzydka (chociaż to by przeszło, gdyby fajnie grała, jest wielu takich "brzydkich" aktorów, którzy grają naturalnie, z uczuciem), i pcha się, jak widzę do niezłych produkcji. Że jak!? Gra Sabinę Pleasure z książek o Alexie Riderze? To z niej gwiazdy nie zrobi, poza tym ta część filmu będzie nadawała się tylko do wycięcia. Ciekawe tylko, ile razy razy robili jej jedno ujęcie (1000000?) zanim wyszło jako tako. I się zmarnuje jakieś 5 minut świetnego filmu. Możnaby w te miejsce dać jakieś 10 akcji Alexa na spadochronie, przy skałach, bungee, czy gdzieś tam.
Moim zdaniem jedna z najgorszych aktorek jakie znam (na równi z Britney Spears). To skandal, że tak poważany przeze mnie kraj wydał w świat filmowy takie beztalencie, zajmujące tylko miejsce innym młodym gwiazdom.
PS. A tak w ogóle to widzieliście jej fryzurę i czerwoną twarz!? Jak mnie skręca w brzuchu...:

Luelle

No dokładnie! A jak w tym zwiastunie jest! no poprostu odpycha od ekranu, zwala z krzesła i wciska w podłogę ta jej brzydota! BLEEE Biedny, naprawdę biedny Alex! Może Horowitz chciał pomóc dziecku specjalnej troski i pozwolić jej zarobić na operację plastyczną? ;)

huronkowa

PS. Jak jej ładnie ocenka z 7 coś na 6 coś spad ła po moim głosie ]:-D

huronkowa

Bosh!!! Mam nadzieje że nie zmieią scenariusza książki i tak jak w niej było - usuną tę karykaturę FOREVER!!!!!
P.S. Widzieliście jej włosy!? Wyglądają jak wodorosty i są rozdwojone zapewne:/

Luelle

jak cudnie, ze Sarunia ma coraz niższe oceny:] JUż 5,17 ]:-)

Luelle

zagłosowałam i jakos tak do 4,7 spadłoXD głupia foka! załoze sie ze ma powiazania z producentami bo nie widze sposobu zeby takie cos zaliczac do swietnego filmu:)

yami_no

No i świetnie...

Widzieliście te jej idiotyczne różowe spodenki w Stormbreakerze!!?? Myślałam, że padnę na zawał w fotelu na sali projekcyjnej!!!

Luelle

hm, no dobra, możecie jej nie lubić, ale jak można ją oskarżać o to, jakie miała spodenki w filmie? Myślicie, że sama je wybrała? Kazali jej takie założyć to założyła, bo tak było ustalone - to w żadnej mierze nie wyszło od niej, podejrzewam.

Midnight_6

Nigdy nic nie wiadomo:) Może sama wybrała te spodenki:P

Luelle

Możliwość jest, ale na pewno mniejsze prawdopodobieństwo niż że jej je wcisnęli i nie chcieli słyszeć słowa sprzeciwu. Mogła być niby równie obrzydzona jak my, ale aktorzy właściwie muszą robić to, co im się karze na planie. I tyle.
Wątpię, żeby pozwalali młodym aktorkom samym dobierać sobie ciuchy, w których zagrają, choć to mógł być wyjątek.

Midnight_6

ja sie bede trzymac wersji o pokrewienstwie z producentami.... wiec skoro juz ja dali do filmu to i pewnie mogłą nosic co chciałaXD

yami_no

Mi tam sie podobała w filmie "In America" ale z wyglądu też mi jakoś nie podchodzi a inne filmy to faktycznie żenada a te różowe gatki.

Sidewinder

yami-no: już wiem z twojej wypowiedzi, że się bardzo polubimy:] Całkowicie cię popieram:)

Midnight: Jasne, może sama nie wybrała, ale może sama wybrała! Nie sprawdzimy i nie ma sensu kontynuować tej rozmowy, która donikąd prowadzi:)
Może zajmiemy się czymś przyjemniejszym, np. mówieniem o jej czerwonej twarzy:PPP

Luelle

Nie sądzę, żeby skoro już wzięli ją łaskawie do roli po przekoaniach rodziny, znajomych (jeśli faktycznie tak było), to jeszcze pozwolili jej mieszać w scenopisie i panoszyć sięw wyborze ubrań. O takich rzeczach decyduje się bez żadnej konsultacji z aktorami, oni po prostu robią co im każą :D
Ale też proponuję zakończyć tę dyskusję - na to pytanie może nam odpowiedzieć jedynie Sarah Bolgar.

Midnight_6

Bochachacha:) miło mi :) no w sumie troche racji macie.. ale daw wam przykład z normalnego zycia : na moje studia, do brugiej grupy chodzi panna co slowa po angielsku nie powie< nie zeby to byuło cos dzienwgo.. w koncu to tylko FILOLOGIA ANGIELSKA> nie potrafi nic rodzic ale poniewaz jest nieziemsko bogata nie da sie jej wywalic== i teraz nawet wykładowca podskakuje:P

yami_no

znam przypadki taich osób:/

Ależ moja droga, spodnie to spodnie!! Nic nie mają do fabuły!! Założy taki kolor spodni czy taki, nie zmienia nic!! Oni sami się ubierają!! Nawet wnioskując z tego zdjęcia co ma na FW wynika fakt, że jest całkowitym bezguściem:]

Luelle

oj tak:) jako przyszła projektankta ubran bede dawała jej przykład jak sie NIE ubieracXD

yami_no

Różowe oczojebne galoty. Jeśli to ona je wybierała to znaczy że to totalne bezguście. Buahahaha i jeszcze ta big dupa. Wyglądem to ona sie pochwalić nie może. A w dzisiejszych czasach bez jako takiego wyglądu nie ma dobrych ról. Jak dorośnie to pewnie wywalą ją z branży. Ale przynajmniej będzie mogła się popisywać dobrą rolą w "In America".

W sumie to do niej nic nie mam bo znowu tak wkurzająca to ona nie jest. Ale te gatki i ten uśmieszek i te filmy (oprócz "In America")

A jej siostra jest spox

Sidewinder

Aktorzy nie muszą być ładni. Filmy mają w pewnym sensie odwzorowywać życie, a nie wszyscy ludzie są piękni. Czasami wręcz potrzeba brzydkiej osoby do filmu, i jak ktoś jest wybitnie piękny to już go nie wezmą. Jasne, że milej się patrzy na ładnych ludzi i ogląda ich na ekranie, a gdyby wszyscy mieli niesamowitą urodę to byłoby to odrobinę nierealistyczne.
Też znam wiele osób, które dostały się gdzieś tylko dzięki bogatym rodzicom albo znajomościom w rodzinie. Dobra, mogli ją przyjąć bo ma jakieś wtyki w świecie filmu, ale na planie nie ma nawet czasu żeby zapytać tych aktorów o zdanie. Dają jej różowe spodenki ze słowami "Ubierz się w to" i mają gdzieś, czy dana aktorka lubi różowy kolor, czy nie. Taka prawda.
Co do tego jak się ubiera na codzień to niezbyt mnie to interesuje.

Midnight_6

ech trzeba zakonczyc temat tych strasznych gaciorowXD ale wiecie co...? ja dzis zaczelam czytac 3 czesc Alexa i sie załamałam... Sabina tam jestT^T fuj... ale jedno mnie dobija bardziej... jej wyglad opisany w ksiazce... otoz ... według opisu ona wyglada prawie jak ja T^T!!! <niebieskie oczy i ciemne włosy> ja nie chce!!!

yami_no

No bo Sabina może byłaby znośna w filmie gdyby nie Sara. Powinni dać jakąś ładną dziewczyne. A po za tym ona się pojawiła chyba dopiero w trzeciej części więc co ona robi w jedynce

Sidewinder

ja mam tylko nadzieje ze zniknie jak miała zniknac albo ze zastapi ja jakas inna aktorka.. FAJNIEJSZA <w ostatecznosci moze ja:P>

yami_no

Założe sie że byłabyś lepsze ;)

pozdro :))))))))))))))))))

Sidewinder

hehe dzieki dzieki:) choc moja kariera aktorska ogranicza sie tylko składania fałszywych zeznan na policji XD

yami_no

Taaaa Anna Maria Wesołowska ;)

pozdro :)))))))))))))))))

Sidewinder

e??? nie zrozumiałam aluzji do A.M. Wesołowskiej:P

yami_no

A.M. Wesołowska ciągle mówi, że gdy ktoś złoży fałszywe zeznania to czeka go odpowiedzialność karna:] Kocham ten tekst:) Co do spodenek po raz ostatni raz mówię: jeśli ma się wtyki w postaci rodziców do branży aktorskiej to i spodenki można zakładać jakie się chce!! Jest w końcu rozpieszczoną bogatą dziewczynką, która może robić co chce. A zresztą aktorzy są wybredni!! Nie założą w życiu czegoś co im się nie podoba!! Czyli wnioskując z tego Sarunia to kompletne bezguście i, jak powtarzam, widać to nawet po tym zdjęciu na FW!!!
Owszem, Midnight, aktorzy nie muszą być piękni!! Ale o tej kwestii pisałam na samym początku tematu. Nie chce mi się pisać po raz kolejny, więc tam zajrzyj:)

Luelle

jesli to o to chodziło z AMW to spoko:) a z reszta jak zawsze sie zgadzam ;)

yami_no

Kurcze, w filmie Alex Rider, w tej scenie jak wisiała z tej wieży miałam nadzieję że spadnie:p

Elfka_2

a kto z nas nie miał??:PP Gdyby spadała, to mielibyśmy niezłą radochę, a potem piwko i szaleństwo do rana:)))

Luelle

ja za kazdym razem kiedy ogladam film mam nadziej ze tym razem spadnie:P

yami_no

nom, ale za kazdym razem jest tak samo:( Gdybyśmy tak mieli książkę pt "Niekończąca się opowieść"... moglibyśmy zmienić wszystko!!:PP

Luelle

Wiesniara i tyle :P
Nie cierpię jej i wgl

sweetgirl107

wieśniara to dla niej za dużo. jej umiejętności aktorskie mieszczą się w skrawku atomu:/
gdy na nią patrzę to mi się robi niedobrze...:/

Luelle

Ona dostała główną rolę w "Kronikach Spiderwicka" ;O. Ta dziewczyna pewnie spierdoli kolejny film. Bo jak oglądałem Tara Road to mimo iż film był nudny przewijałem tylko te sceny w których była ona ;)..................... Kto by nie przewinął ;)

Sidewinder

dobrze powiedziane:) ja tez jak ja widze to mam ochote wyłaczyc :P

yami_no

Podobnie mam jak widze Paris Hilton albo inne plastikowe panienki (ale filmów z nimi to raczej nie oglądam

Sidewinder

Ale pompa :) ostatnio czytałem TT i był artykul o filmie Alex........ i jej fotka i komentarz ALEX JAK KAŻDY AGENT SPOTYKA NA SWEJ DRODZE PIĘKNE KOBIETY ;D

Sidewinder

<hahahahahahahahahaha> a to polewka!!!!! Zakładam, iż osoby redagujące TT są niebotycznie obrzydliwe i nie wiedzą co to jest "prawdziwa piękność"!!!!

Luelle

<hahaha> :Dżem się naśmiała :))) O różowym lepiej nie wspomnębo po prostu szkoda słów xD ale najgorsze jak ona na początku tak jak mówi nauczyciel "So what is it what makes us as we are"czy cośtam, jakją tampojazują! BLEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OKROPNE!!!! FUJ!!!!!!! nie mogę na to patrzeć :D

huronkowa

ona w ogóle jest taka nie do strawienia!! nie spotkałam jeszcze osoby, która by choć troszkę ją lubiła:PP

Luelle

oj niezle zjechaliscie ta aktorke <o ile mozna ja tak nazwac :PP> nie powiem... co do spodenek to jestem chyba bardziej po stronie Midnight no popatrzcie skoro ja do AR wtykneli przez znajomosci to chyba powiedzieli ze na ich warunkach a nie na jej ? z reszta kazdy ma inne zdanie. tak po za tym to ja nie wiem czy jej rozowe policzki sa ciekawszym tematem od spodenek ogolnie powiem ze jesli gadamy o niej to nie wiem czy w ogole gadmy ciekawie. Natomiast Dziewczyny popatrzcie z innej strony niech zostanie ta Sarah Bolger czy Burger nie wiem jak jej tam dokladnie :D:D:D przynajmiej Alexowi sie nie spodoba i mamy wieksze szanse:D:D:) a jak by sie spodobala to musze stwierdzic ze Alex ma totalnie zwalony gust. Kto jest ze mna ??:D:D:D pozdrawiam:*:*:**:

ankaa_

troche prawda. Ale powiedz mi, czy nie jest ci choć trochce żal Alexa, że musi z tym czymś grać, jeść, siedzieć, udawać, że mu sie podoba? Ja bym już wykitowała...:P

Luelle

No może iu racja :D hehheee biedny Alex!:)) Ale jesteśmy okropne ]:->
co do różowych polików - fuu

huronkowa

wole nie dyskutowac to o różowych polikach, bo po plecach dreszcze mi chodzą:/

Luelle

no koniec tematu o rozowych gaciach. Szkoda mi go wiadomo ale coz poradzic takie zycie. wole jednak apatrzec na jej lalowata morde i miec pewnosc ze mu sie nie spodoba nic zeby dali jakas etra laske i nie miala zadnych szans :D:D:D <zertuje. przeciez wiem ze nie mam zadnych szans. on nawet nie wiem ze istnieje takie cos jak ja>

ankaa_

dokładnie! Nie musismy się martwić że ona nam go zabierze;)
Może i nie wie a;le ma szanse się dowiedzieć! :) pozdaiwam
PS.a byłyście na jego myspace? http://www.myspace.com/apettyfer

Luelle

Ej huronkowa to on prowadzi ta strone czy to jakas fanka sobie zrobila to? Bo nawet jak on to wydaje mi sie ze malo co by mial czasu zeby siedziec na tym. wies wywiady i te inne pierdoly. a ta po za tym fajne zdjecie ma to przy profilu. ladne oczeta. :D:D

ankaa_

nie jestem pewna ale chyba on :D
no mi też się podoba fotka :D :))
Trzeba to zbadać!;)

Luelle

No ładne oczka ma na tym zdjeciu:*:* ale jak to mozna zbadac ? hymm...?
Bo jak to on to zakladam tam konto :D:D:D i trzeba nawiazac z nim jakies kontakty i sciagnac go do Polski :D:D:D:D a skad masz ten adres ?

ankaa_

fajnie by było gdyby to była jego strona:D Trzeba koniecznie ściągnąć do Polski Alexa!!!!! Cudo!!! "Because I'm not only one!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones