PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230040}
5,8 16 462
oceny
5,8 10 1 16462
Alex Rider: Misja Stormbreaker
powrót do forum filmu Alex Rider: Misja Stormbreaker

muzyka

ocenił(a) film na 10

hej:) znacie jakaś stronke z ktorej mozne sciagnac piosenki z osta do Stormbreakera?:p byłabym wdzieczna za info:)
pozdrawiam

yami_no

No ja też jestem za jak coś.
Jeżeli ktoś może podać jakiegoś linka było by fajnie.
Szczególnie zależy mi na jednej 5.Bicycle Chase. Jeżeli ktoś ma to poprosze na geenesis@o2.pl....
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
geenesis

mi na razie udało sie zdobyc "blame" piosneke z openingu:) ale poszukuje resztyXD

ocenił(a) film na 5
yami_no

A ja nie mam blame :( Wyslijcie mi prosze agatka1081@interia.pl
A ja mam piosenki o takie :
Matt Willis - Hey Kid
Rooster - Good to be here (na napisach chyba byla)
Sahara Hotnights - Alright Alright
Muzykę z Trailera (ktora wystepuje rowniez w trailerze Spidermana2 :) )
I jeszcze jakąś ale nie pamietam tytulu :) Pozdrawiam :P Jak ktos ma jeszcze inne to miloby bylo gdyby przeslal :]

yami_no

Dalej jest lipa z soudtrackiem gdzieś na stronie znalazłem tylko 3 tytuły wykonawców których muzyka została wykorzystana do tego filmu. Sprawdziłem chyba ze 30 stron nigdzie nie ma. Jest tylko do Saw 3 Children Of Men Save The Last Dance 2 i jeszcze do innych pierdół. Więc jak ktoś gdzieś wypatrzy niech da znaka......
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
geenesis

posyłam Bleme:P i prosze jak mozna o odesłanie pozostałyuch utworowXD

ocenił(a) film na 5
yami_no

Jeśli do mnie wysylalas blame to chyba poczta mi szfankuje :/ Ostatnio coś się chrzani... może podaj mi tak poprostu mail to postaram sie wysłac.. o ile poczta znowu mi nie zacznie szfankowac :/

ocenił(a) film na 10
Invisible_Eve

no chyba tak.. probowałam poł godziny wysłąc mp3 ale jakos mi nie szło.. ale sprobuje jeszcze:P najwyzej najkis serwer to wrzuce i dam linkaXD
yami-no@o2.pl

ocenił(a) film na 5
yami_no

Kurcze że ja nie pomyslalam! Wrzuce na serwer! Robie to codziennie z piosenkami roznego typu :P a teraz zapomnialam! JAk najszybciej postaram sie to zrobic i przeslac :D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones