PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230040}
5,8 16 462
oceny
5,8 10 1 16462
3,0 2
oceny krytyków
Alex Rider: Misja Stormbreaker
powrót do forum filmu Alex Rider: Misja Stormbreaker

I w zasadzie tyle mogę powiedziec. Bo film ma zero fabuły, zero logiki i zero gry aktorskiej. W dodatku jeden z fatalniejszych castingów jakie widziałem. Absolutnie nikt nie pasował do granej postaci...
Co gorsza końcówka filmu zapowiada kolejną (przynajmniej jedną) część... Boszsz!!!
No ale świat jest pełen "zwariowanych" nastolatek które muszą w końcu czyjś plakat wieszać nad łóżkiem. Tym razem padło na Alexa Pettyfera.

A McGregor, Serkis i Nighy to chyba zagrali po starej znajomosci z kims z ekipy filmowej albo zatracili instynkt samozachowawczy przy wyborze ról.

bonzo

Jak może byc nudny to jest super film niż Piraci z Karaibów(dłupi film P.K.)czekam na dalczev cześci filmu.

bonzo

Piraci z Karaibów super film. Alex Rider fajny film

ocenił(a) film na 3
bonzo

Zgadzam się ten film to komletno Ścierwo... zero fabuły.... Nic!!!

ocenił(a) film na 4
incom

No niestety muszę się zgodzić... czytałam książkę (jest jedną z moich ulubionych) i po tym filmie spodziewałam się znacznie więcej.
Aż dziwne, że scenariusz stworzył Anthony Horovitz, ten sam, który używał w książce tak innego, niemal surowego stylu.
Zabrakło mi tego ekranizacji, przesyconej niewiarygodnymi zwrotami akcji i tanim efekciarstwem...

ocenił(a) film na 1
Nymphalis

bez dwóch zdan 1/10 jak mozna zadac sobie tyle trudu i wziasc kupe znanych aktorów aby stworzyc dzieło zwane gównem,niepolecam tego filmu

ocenił(a) film na 6
bonzo

Zgadzam się. Poza tym film był bardzo przewidywalny (niestety) spodziewałem się czegoś więcej, czegoś bardziej wciągające co przykuje mnie do fotela a to po 45 miałem ochotę przestać oglądać ten film :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones