PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230040}
5,8 16 462
oceny
5,8 10 1 16462
Alex Rider: Misja Stormbreaker
powrót do forum filmu Alex Rider: Misja Stormbreaker

Witam,niestety ksiązka nie będzie wydana przez nasze Wydawnictwo.pozdrawiam
Jolanta Jurczak

To jest treść meila, który niejaka Jolanta Jurczak wysłała w imieniu wydawnictwa Amber, w spawie kontynuacji serii o Riderze.
Niestety ten meil to gwóźdź do trumny!!!
Ale możemy to zmienić, musimy tylko połączyć siły.
Wszyscy fani, serii o Alexsie piszcie do Ambera na wszystkie znane wam adresy!!
Niech zobaczą ilu nas jest!!
Dajcie te książkę do przeczytania; wszystkim wokół psu, kotu ojcu, matce i kto tam jeszcze ssie nawinie!!
Bo czym więcej fanów tym lepiej!
Zasypmy ich listami w sprawie Alexa!!
Bo to skandal żeby taki rarytas literacki przeszedł nam koło nosa!
Naciśnijmy Amber tak, że aż ich zaboli!!!!


Naciskać można pod adresami:
www.amber.sm.pl (oficjalny adres wydawnictwa)
jolanta.jurczak@wydawnictwoamb er.pl ( adres pracowniczki wydawnicctwa, która udzieliła mi tej informacji, Pani Jurczak zazwyczaj dość szybko odpowiada na listy czytelników.)
022-620-40-13 w. 154, fax 022-620-81-61 (to jest telefon do wydawnictwa)
W razie JAKICHKOLWIEK pytań\wątpliwości pisać na moje gg 3908214
A tymczasem łączcie się fani, piszmy do Ambera czytajmy przygody Alexa!!!


ocenił(a) film na 10
borewicz68

jestem za!
Ten Amber jest na prawdę nie teges!
Najpierw wydają 2 tomy, a potem już papa
no ratunku!
I co my biedni fani mamy zrobić? phi
Atak na Ambera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;]
grrr

huronkowa

Oczywiście, pisałam już o tym wcześniej, ale... mnóstwo osób nie wie, że w ogóle powstał film o Alexie!! A Amber jak zwykle naas zawiodł. Na niego nie ma co liczyć, bo i tak nie zmieni decyzji... Już próbowałam z różnych mailów (nawet sobie hasła do nich przypomniałam...:P). Nie!!! Trzeba napisać petycja do innego, porządniejszego wydawnictwa! A jak oni się nie zgodzą, to pozostaje nam petycja do Ambra...:(

borewicz68

Nosz chole...wka! Nie mówcie mi, ze oni na tym kasy nie trzepią! Eh... Ruskie mendy dosłownie (z całym należnym szacunkiem dla Rosyjskiej społeczności, ale pewnie w Rosji takich manian nie odwalają i oni mają Ridera :/)!!! Już ja ich docisne! Oj tak w dociskaniu jestem dobra i... mam duuuuuuuuuuuuużą rodzinę!!! He, he, he. Nie taki joke to był ale i tak napiszę. Thnx za info.

ocenił(a) film na 7
Finding_Neverland

ja bym radził naciski kierować do wydawnictwa znak ale oni mają to zwyczajnie gdzieś i nawet na e-maile nie odpisują ale próbój a nóż widelec się uda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones