PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230040}
5,8 16 462
oceny
5,8 10 1 16462
Alex Rider: Misja Stormbreaker
powrót do forum filmu Alex Rider: Misja Stormbreaker

Naiwny

ocenił(a) film na 3

To pierwsze określenie jakie przychodzi mi na myśl po obejrzeniu całego filmu. Nie znaczy to, że był całkowice denny. Miejscami nawet mi się podobał ;) Sami pomyślcie: 14 latek zostaje szpiegiem, ma czarny pas w karate i unika śmierci jak James Bond. W trakcie 'seansu' naliczyłem conajmniej 3 momenty w których 100% powinien zginąc. Sam wątek zemsty Dariusa Salye'a też jakiś taki oklepany i łatwy do rozszyfrowania.

Co wy tak naprawde sądzicie o tym filmie? Chciałbym poznac tez opinie innych. Wpisujcie się!

ocenił(a) film na 7
CLiCK

Witaj Kolego :) Mi sie film podoba i nie mam zadnych zastrzezen, ale kwestia gustu, wiec cie nie bede osadzac jak ci sie film podobal. wiesz zgodze sie, ze kika scenek bylo nie realnych ale tak jest w kazdym filmie, a co do tego 14-latka to on zostal przygotowany na szpiega prz wujka... no to tyle. pa:*

ankaa_

To pierwsze określenie jakie przychodzi mi na myśl po obejrzeniu całego filmu. Nie znaczy to, że był całkowice denny. Miejscami nawet mi się podobał ;) Sami pomyślcie: 14 latek zostaje szpiegiem, ma czarny pas w karate i unika śmierci jak James Bond. W trakcie 'seansu' naliczyłem conajmniej 3 momenty w których 100% powinien zginąc. Sam wątek zemsty Dariusa Salye'a też jakiś taki oklepany i łatwy do rozszyfrowania.

Jak spostrzezenia po obejrzeniu filmu:troszke naiwny jak wspomniales choc nie calkowicie denny.Zreszta o wszystkim o czym chcialam napisac Ty juz wspomnales-mialam identyczne odczucia.Mimo tego,ze byl szkolony przez wuja to pametac trzeba,ze jednak mial te 14latek i nie mial pojecia o "szpiegowaniu" a tu nagle "bumm" i staje sie szpiegiem jakich malo.Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5
Pistacia

Mnie to przerosło to jak on z tą liną wywijał tam gdzie niszczyli te samochody. Nie powiem ale ledwo powstrzymywałam śmiech. To chyba jedyny moment który najchętniej bym wywaliła z tego filmu bo był taki troche nie na miejscu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones